-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофунціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-007622-a
Завершена
28 833.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 144.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 144.17 UAH
Номер:
fab0e5adc83b4de78fa4ebfc52f6d61b
Внутрішній номер закупівлі:
21161523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-29-007622-a
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Бойчук +380506466383 dprz7-zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 833.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2024 15:47 - 08.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2024 15:47 - 11.04.2024 12:00
Період кваліфікації:
11.04.2024 12:01 - 15.04.2024 14:58
Період завантаження договору:
21.04.2024 00:00 - 01.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 833.00 Багатофункціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне обладнання