-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофунціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
28 833.00
UAH
Номер:
4df22fb3c05d431ebd2681ab756f6ad8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-008164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 833.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофунціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.03.2024 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума28 833.00 UAH