-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5
Тендер Prozorro UA-2024-03-29-007263-a
Мова, якою повинні готуватися пропозиції – під час проведення відкритих торгів з особливостями усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, викладаються українською мовою.
Завершена
268 945.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 344.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 344.73 UAH
Номер:
89450c86d8d144c996acb036942c4358
Внутрішній номер закупівлі:
21161181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-29-007263-a
Замовник:
"Ритуальна служба міста Херсона"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Вул. МОЛОДІЖНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Чорний +380958729787 rityal34074693@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
268 945.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2024 15:27 - 05.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2024 15:27 - 08.04.2024 12:00
Аукціон:
09.04.2024 12:11 - 09.04.2024 12:34
Період кваліфікації:
09.04.2024 12:34 - 11.04.2024 15:01
Період завантаження договору:
17.04.2024 00:00 - 27.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴268 945.00 Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5