-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5
Оголошено тендер
268 945.00
UAH
Номер:
29ec8a697bf847bd93cff47cd6b69dd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-008250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"Ритуальна служба міста Херсона"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Вул. МОЛОДІЖНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"Ритуальна служба міста Херсона"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Вул. МОЛОДІЖНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
268 945.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, Дизельне паливо Євро 5
Примітки:
Затверджено протоколом від 29.03.2024 № 3.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.03.2024 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
3500 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо Євро 5
Кількість
1500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума268 945.00 UAH