-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Тендер Prozorro UA-2024-03-28-010457-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Номер:
78dd2e3a7ee34861b7e9e8e51f3d0a70
Внутрішній номер закупівлі:
21153530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-28-010457-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2024 20:00 - 02.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2024 20:00 - 05.04.2024 09:00
Період кваліфікації:
05.04.2024 09:04 - 09.04.2024 13:54
Період завантаження договору:
15.04.2024 00:00 - 25.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення