• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: 0a19e977ad3d46ffa85a8208cc90d918
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-28-013396-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.03.2024 19:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума800 000.00 UAH