-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")
Тендер Prozorro UA-2024-03-28-007505-a
Завершена
3 080 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 30 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 800.00 UAH
Номер:
2698ea82847640fd90bfb81b75f8c67e
Внутрішній номер закупівлі:
21150613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-28-007505-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 080 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.03.2024 15:11 - 06.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2024 15:11 - 09.04.2024 14:00
Період кваліфікації:
09.04.2024 14:03 - 29.04.2024 12:22
Період завантаження договору:
05.05.2024 00:00 - 15.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 080 000.00 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")