-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"
Оголошено тендер
3 696 000.00
UAH
Номер:
e5aa64bc7d2046378b59da3d5dda0873
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-06-001079-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 696 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
06.12.2023 09:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 696 000.00 UAH