-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дерев’яна плакетка розміром 300х220 мм з металевою пластиною
Тендер Prozorro UA-2024-03-27-010052-a
Завершена
21 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 105.00 UAH
Номер:
b323a6771f9446bd9d8ac5866d7a1f84
Внутрішній номер закупівлі:
21141255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-27-010052-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шимченко Віта Олександрівна 380979543739 tender.bc@bc-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2024 16:20 - 01.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2024 16:20 - 04.04.2024 00:00
Аукціон:
04.04.2024 12:17 - 04.04.2024 12:40
Період кваліфікації:
04.04.2024 12:40 - 11.04.2024 16:13
Період завантаження договору:
17.04.2024 00:00 - 27.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 000.00 Дерев’яна плакетка розміром 300х220 мм з металевою пластиною