-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дерев’яна плакетка розміром 300х220 мм з металевою пластиною
Оголошено тендер
21 000.00
UAH
Номер:
1c8d00f8d7904cc08231f2dbca76b86f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-27-012129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дерев’яна плакетка розміром
300х220 мм з металевою пластиною
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18530000-3 Подарунки та нагороди
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.03.2024 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 000.00 UAH