-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt)
Тендер Prozorro UA-2024-03-22-008513-a
Торги відмінено
167 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 838.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 838.50 UAH
Номер:
c4bc92527cf44b9fbba34a869386c5b5
Внутрішній номер закупівлі:
21101199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-22-008513-a
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, смт Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2024 14:49 - 29.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2024 14:49 - 01.04.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d0f5a2bf82104038a31a8cfae156194a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У замовника наразі відсутня потреба у закупівлі Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt) .
З огляду на зазначене на виконання вимог підпункту 1 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги (унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2024-03-22-008513-а) у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження:
25.03.2024 15:58 - 05.04.2024 00:00
Дата опублікування:
25.03.2024 15:58
Дата виконання:
05.04.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴167 700.00 Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt)