-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt)
Оголошено тендер
167 700.00
UAH
Номер:
aaf3d613bb674079a38c0e0fabd63ce8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-22-006122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, смт Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, смт Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
167 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.03.2024 11:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ретранслятор HYTERA HR1065 VHF (AES 256 eneryption, IP Site Conneсt)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 26.04.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума167 700.00 UAH