-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо охолоджене (Кури тушка охолоджена; філе куряче охолоджене; свинина охолоджена б/к (лопаткова частина).
Тендер Prozorro UA-2024-03-21-012589-a
Торги відмінено
607 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 035.00 UAH
Номер:
4759dbf609574722a9aa085a582b013f
Внутрішній номер закупівлі:
21091695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-21-012589-a
Замовник:
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13553798
-
Адреса:
11702, Україна, Житомирська область, Звягель, вулиця Шевченка, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Онищук Віктор Леонідович 380414135022 licey_pvfp_nv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
607 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2024 17:44 - 26.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2024 17:44 - 29.03.2024 00:00
Аукціон:
29.03.2024 15:15 - 29.03.2024 15:38
Період кваліфікації:
з 29.03.2024 15:38
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
26ed489129fe46e7ab9a70238300f867
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
додатком 2 до Особливостей визначено перелік продуктів харчування, які замовники обов’язково повинні здійснювати шляхом використання електронного каталогу: м'ясо – курятина, яловичина, свинина.
Період оскарження:
29.03.2024 15:51 - 09.04.2024 00:00
Дата опублікування:
29.03.2024 15:51
Дата виконання:
09.04.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴607 000.00 М'ясо охолоджене (Кури тушка охолоджена; філе куряче охолоджене; свинина охолоджена б/к (лопаткова частина).