• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М'ясо охолоджене (Кури тушка охолоджена; філе куряче охолоджене; свинина охолоджена б/к (лопаткова частина).

Оголошено тендер

607 000.00 UAH
Номер: dc8d889882ca4fa5a66405ebd3f07722
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-21-015557-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
Замовник: Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 607 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо охолоджене (Кури тушка охолоджена; філе куряче охолоджене; свинина охолоджена б/к (лопаткова частина).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.03.2024 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума607 000.00 UAH