-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2024-03-20-011486-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Торги не відбулися
350 707.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 238.05 UAH
мін. крок: 0.1% або 238.05 UAH
Номер:
86e480d4762443bfad3c8f195ea28c7d
Внутрішній номер закупівлі:
21077242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-20-011486-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 707.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2024 16:17 - 25.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2024 16:17 - 28.03.2024 16:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴95 907.61 Лот 1. Головний офіс
- Лот №2 ₴41 633.41 Лот 2. Технічний департамент
- Лот №3 ₴154 851.08 Лот 3. Департамент експлуатації каналізаційного господарства
- Лот №4 ₴23 804.94 Лот 4. Розрахунковий департамент
- Лот №5 ₴34 510.00 Лот 5. Департамент експлуатації водопровідного господарства