• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства ЛОТ 4 – Розрахунковий департамент ЛОТ 5 – Департамент експлуатації водопровідного господарства

Оголошено тендер

350 707.04 UAH
Номер: bfb1470a281a4b1d93bb04a38223622b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-20-013801-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 350 707.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства ЛОТ 4 – Розрахунковий департамент ЛОТ 5 – Департамент експлуатації водопровідного господарства
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування: 20.03.2024 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 707.04 UAH