• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Завершена

372 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 860.00 UAH
Номер: ef87af0f10274de1b278db5796ff835e
Внутрішній номер закупівлі: 21067537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-20-001854-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 372 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2024 09:59 - 25.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2024 09:59 - 28.03.2024 12:00
Період кваліфікації: 28.03.2024 12:02 - 28.03.2024 13:42
Період завантаження договору: 03.04.2024 00:00 - 13.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴372 000.00 ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні