• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Оголошено тендер

372 000.00 UAH
Номер: 7290a882d33f4cda92211d872cc6d050
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-20-002458-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 372 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 20.03.2024 09:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані за результатами укладених угод з НСЗУ
Сума372 000.00 UAH