-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Люки різні за ДК 021:2015 код 44420000-0 Будівельні товари
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-001417-a
Торги не відбулися
198 864.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 994.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 994.32 UAH
Номер:
82c9f2bd3c3e4bca831149a93bd7270c
Внутрішній номер закупівлі:
21053282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-19-001417-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Іванівна +380509952546 tsvitkova65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 864.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2024 09:43 - 29.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2024 09:43 - 01.04.2024 09:38
Період кваліфікації:
01.04.2024 09:40 - 02.04.2024 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 864.00 Люки різні