-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Люки різні за ДК 021:2015 код 44420000-0 Будівельні товари
Оголошено тендер
198 864.00
UAH
Номер:
acd74b744037471ab3a7b55fbd2bf395
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-19-001710-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
198 864.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Люки різні за ДК 021:2015 код 44420000-0 Будівельні товари
Примітки:
Місце знаходження замовника. 17500, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Садова,104. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
19.03.2024 09:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Люк середній
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Люк важкий
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Люк легкий
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 864.00 UAH