-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки
Тендер Prozorro UA-2024-03-18-012924-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
e5dc70af314a484a846ef09e0056b249
Внутрішній номер закупівлі:
21051500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-18-012924-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Павленко +380442870059 tnufvsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2024 20:45 - 23.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2024 20:45 - 26.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.03.2024 00:01 - 28.03.2024 18:16
Період завантаження договору:
03.04.2024 00:00 - 13.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки