• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 89d1b9eab5f241918368fe048b55b038
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-18-016010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 18.03.2024 20:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума270 000.00 UAH