-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
Тендер Prozorro UA-2024-03-18-009611-a
Торги не відбулися
1 512.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15.12 UAH
мін. крок: 1% або 15.12 UAH
Номер:
4ba80a4de14d4a08b93cc95b6155d9ee
Внутрішній номер закупівлі:
21048282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-18-009611-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42578602
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Дорогожицька, будинок 11/8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Шумейко +380442047907 shumeikoa@sies.gov.ua https://sies.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 512.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2024 15:24 - 23.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2024 15:24 - 26.03.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 512.00 Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)