• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)

Оголошено тендер

1 512.00 UAH
Номер: 16ac162e8e1a4f3b9e7904f912f9b18a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-04-010417-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 512.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання операцій з Програмною продукцією шляхом надання Клієнту права на використання Програмної продукції (M365 E5 Unified Sub Per User)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.03.2024 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 512.00 UAH