• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Торги відмінено

511 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 555.00 UAH
Номер: f2ced8dfcd0749e2a9c7e91e44ffcefe
Внутрішній номер закупівлі: 21045695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-18-007189-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 511 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2024 14:03 - 23.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2024 14:03 - 26.03.2024 12:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: a0c9a90c87cb4e408aa09ed13cc1e048
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень (необхідність коригування предмета у зв’язку наявністю позицій що повинні закуплятись через електронний каталог)
Період оскарження: 19.03.2024 10:41 - 30.03.2024 00:00
Дата опублікування: 19.03.2024 10:41
Дата виконання: 30.03.2024 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴511 000.00 ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні