-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
511 000.00
UAH
Номер:
1e64e30b1e8044678e253e1526e10567
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-18-009067-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
18.03.2024 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані за результатами укладених угод з НСЗУ
Сума511 000.00 UAH