-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у місті Тернопіль
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-011810-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
80 295.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 401.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 401.48 UAH
Номер:
3177acc739db4643807c61c3c0355741
Внутрішній номер закупівлі:
21023749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-14-011810-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сеник 380966368840 ruslan.senyk@legalaid.te.ua http://ternopil.legalaid.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 295.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2024 16:41 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2024 16:41 - 22.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.03.2024 00:04 - 25.03.2024 12:15
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 295.00 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у місті Тернопіль