• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у місті Тернопіль

Оголошено тендер

80 295.00 UAH
Номер: 3455cdeb52274b34960389c1c6889556
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-14-014275-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Очікувана вартість: 80 295.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у місті Тернопіль
Примітки: Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.03.2024 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума80 295.00 UAH