• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо для заправки генераторів)

Завершена

127 412.00 UAH з ПДВ
Номер: 989eef9d04a04be6b5de639e2be8b865
Внутрішній номер закупівлі: 21021910
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-009899-a   
Замовник: Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Ігнатіаді +380964853236 ignatiadi849@gmail.com http://ilarionove.otg.dp.gov.ua/ua#
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 127 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2024 15:32 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2024 15:32 - 22.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 22.03.2024 00:03 - 22.03.2024 15:29
Період завантаження договору: 28.03.2024 00:00 - 07.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 412.00 Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо для заправки генераторів)