• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо для заправки генераторів)

Оголошено тендер

127 412.00 UAH
Номер: 3b12f8bb36e44c0d89c0d271bc36c50c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-04-000601-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 127 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо для заправки генераторів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 04.01.2024 10:19
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума127 412.00 UAH