-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-002997-a
Замовник не здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь, та товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь.
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 600.00 UAH
Номер:
3856f6d6b7c64db180185e04fa882828
Внутрішній номер закупівлі:
21014903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-14-002997-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2024 10:51 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2024 10:51 - 22.03.2024 08:00
Аукціон:
25.03.2024 13:30 - 25.03.2024 13:53
Період кваліфікації:
25.03.2024 13:53 - 27.03.2024 11:17
Період завантаження договору:
02.04.2024 00:00 - 12.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)