• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)

Оголошено тендер

260 000.00 UAH
Номер: c47513d41a44440f9314c5cebed775b6
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-14-004044-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Замовник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Примітки: Насіння соняшнику гібрид СУЛІКО 777 (або еквівалент) Обґрунтування посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника: Замовником прийнято рішення закупити вищенаведений товар, оскільки останній вирізняється бездоганною якістю, високою продуктивністю в своїх вартісних межах та грунтово-климатичних умов посівних площ замовника
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.03.2024 10:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 65 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума260 000.00 UAH