• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)

ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)

Завершена

553 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 765.00 UAH
Номер: 765b797270164e38b3b1374c657ca1c7
Внутрішній номер закупівлі: 2100855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-15-001172-b   
Замовник: Відділ освіти Хотінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області
Контактна особа: Іванченко Андрій Володимирович 380992721744 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 553 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 765.00 UAH
Період уточнення: 15.05.2018 15:21 - 22.05.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2018 15:21 - 01.06.2018 16:00
Аукціон: 04.06.2018 12:56 - 04.06.2018 13:17
Період кваліфікації: 04.06.2018 13:17 - 08.06.2018 15:14
Період завантаження договору: 04.06.2018 13:17 - 24.06.2018 13:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 700 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд. 10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Писарівка, вул. Шосейна, буд. 86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд. 7; вул. Гагаріна, буд. 1; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Степне, вул. Набережна, буд. 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Яндола Ігор Вікторович

Оскарження: 04.06.2018 13:17 - 19.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 550 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2018 15:14
Документи 13
Скарги 0
ФОП Соколовський Олександр Сергійович
Початкова пропозиція 552 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 590122985cea4bb698780b2ea59cd86c
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-15-001172-b-c1
Постачальник: ФОП Яндола Ігор Вікторович
Номер договору: 7
Сума договору: 550 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 20.06.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s