-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
550 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
590122985cea4bb698780b2ea59cd86c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-15-001172-b-c1
Постачальник:
ФОП Яндола Ігор Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3387707974
-
Контактна особа:
Яндола Ігор Вікторович +380982306030 yurist.rzpt@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, вулиця Петра Калнишевського, №22, кв.34
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
20.06.2018 09:00
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
550 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 550 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
700 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд. 10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Писарівка, вул. Шосейна, буд. 86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд. 7; вул. Гагаріна, буд. 1; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Степне, вул. Набережна, буд. 13
На карті