-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-007606-a
Торги не відбулися
1 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
Номер:
c81f12aec9b241869f48cdfc8b51678a
Внутрішній номер закупівлі:
21006309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-007606-a
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 14:22 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 14:22 - 21.03.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 350 000.00 Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня