• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня

Оголошено тендер

1 350 000.00 UAH
Номер: 5ce10d609a2e4a70ab9ff67609443535
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-13-009575-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня
Примітки: місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги; застосування рамкової угоди – не застосовується
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.03.2024 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету – 1350000,00 гривень (один мільйон триста п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.),з ПДВ
Сума1 350 000.00 UAH