-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки у Львівській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-13-005158-a
Завершена
161 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 805.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 805.00 UAH
Номер:
0502d539c8114c87a61bbec241c6803f
Внутрішній номер закупівлі:
21003594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-13-005158-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Облещук Вікторія 380977204479 viktoriia.obleshchuk@legalaid.te.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
161 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2024 12:29 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2024 12:29 - 21.03.2024 09:00
Аукціон:
22.03.2024 12:30 - 22.03.2024 12:53
Період кваліфікації:
22.03.2024 12:53 - 25.03.2024 12:42
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 000.00 Послуги з ремонту та технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки