• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки у Львівській області

Оголошено тендер

161 000.00 UAH
Номер: b865c9c89ff34191844488e88c2c07b9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-13-005385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Очікувана вартість: 161 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту та технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки у Львівській області
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.03.2024 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума161 000.00 UAH