• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поставка товару: Мінеральні добрива різні нітроамофоска

Поставка товару: Мінеральні добрива різні нітроамофоска

Торги не відбулися

305 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 525.00 UAH
Номер: 58fde2f26eb44c19894f5d3807e57dc6
Внутрішній номер закупівлі: 21002133
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-13-004327-a   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сарненський професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Білоусов Володимир Володимирович 380508290218 Licey-spal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 305 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.03.2024 11:38 - 18.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2024 11:38 - 21.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴305 000.00 Нітроамофоска NPK 9:18:22