-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поставка товару: Добрива різні Нітроамофоска NPK 9:18:22
Оголошено тендер
305 000.00
UAH
Номер:
c3c12785004044cc881a7dd3f3179b09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-13-003817-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сарненський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547197
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, ВУЛИЦЯ ДЕМОКРАТИЧНА будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сарненський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547197
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, ВУЛИЦЯ ДЕМОКРАТИЧНА будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поставка товару: Добрива різні Нітроамофоска NPK 9:18:22
Примітки:
Поставка товару: Добрива різні Нітроамофоска NPK 9:18:22
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.03.2024 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМысцевий бюджет
Сума305 000.00 UAH