-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба холодного копчення, оселедець без голови
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-000216-b
Завершена
6 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 66.00 UAH
мін. крок: 1% або 66.00 UAH
Номер:
a5c3caed2b1446cfa9d3e35bbde17015
Внутрішній номер закупівлі:
2099724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-000216-b
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пирогова Христина (032)-226-15-67 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 696.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
66.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2018 10:45 - 20.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 10:45 - 30.05.2018 17:00
Аукціон:
31.05.2018 13:03 - 31.05.2018 13:24
Період кваліфікації:
31.05.2018 13:24 - 05.06.2018 17:25
Період завантаження договору:
31.05.2018 13:24 - 20.06.2018 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець солений без голови
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018
Скумбрія холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018
Масляна холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АГРОПРОДОВОЛЬЧА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 31.05.2018 13:24 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744712
-
Контактна особа:
Оксана Богач-Саган +380972904217 appkompania@gmail.com
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВЕРБОВА, будинок 29, квартира 1
Оскарження: 31.05.2018 13:24 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
6 684.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 684.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2018 17:25
Документи
11
Скарги
0
ПП "ЗАХІД ІНВЕСТ ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41543151
-
Контактна особа:
Мирослава Волоско +380978417615 zahidintorg@gmail.com
-
Адреса:
81022, Україна, Львівська область, Яворівський район, село Дрогомишль, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 27
Початкова пропозиція
6 696.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 696.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
343811a74d1d49e3bd5729787b9af3fd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-07-000216-b-a1
Постачальник:
ПП "АГРОПРОДОВОЛЬЧА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744712
-
Контактна особа:
Оксана Богач-Саган +380972904217 appkompania@gmail.com
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВЕРБОВА, будинок 29, квартира 1
Номер договору:
Л/НХ-18607/НЮ
Сума договору:
6 684.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 570.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.06.2018 00:00
Статус:
Виконаний