-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба холодного копчення, оселедець без голови
6 684.00
UAH з ПДВ
Номер:
343811a74d1d49e3bd5729787b9af3fd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-07-000216-b-a1
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Пирогова Христина (032)-226-15-67 elzakup.nh@railway.lviv.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПП "АГРОПРОДОВОЛЬЧА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744712
-
Контактна особа:
Оксана Богач-Саган +380972904217 appkompania@gmail.com
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВЕРБОВА, будинок 29, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л/НХ-18607/НЮ
Дата підписання:
18.06.2018 00:00
Період дії договору:
18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
6 684.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 114.00 UAH)
Оплачено:
1 572.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 262.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець солений без голови
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018
Скумбрія холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018
Масляна холодного копчення
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 28.12.2018