-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби інсектицидні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2024-03-12-011461-a
Торги не відбулися
104 928.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 524.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 524.64 UAH
Номер:
6e5cf7783c7d4e2395c3e24fe0c7872e
Внутрішній номер закупівлі:
20996375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-12-011461-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Волкова, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net http://oblses.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 928.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2024 16:13 - 17.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2024 16:13 - 20.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 928.00 Засоби інсектицидні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція