-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби інсектицидні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
104 928.00
UAH
Номер:
98cbcfae72fc437a95b8cb77a54a7b75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-12-012971-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Волкова, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Волкова, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
104 928.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби інсектицидні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
12.03.2024 15:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Дезінфекційні, дезінсекційні та дератизаційні препарати відносяться до засобів медичного призначення, які застосовуються для знищення у середовищі життєдіяльності людини збудників інфекційних хвороб та їх переносників – комах і гризунів. З метою забезпечення проведення заходів з профілактичної дезінфекції на договірних суб’єктах господарювання області, є необхідність у закупівлі відповідних препаратів, за кошти враховані в кошторисі установи на 2024 рік.
-
Дата публікації:
12.03.2024 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума104 928.00 UAH