• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

33600000-6 Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція

Торги не відбулися

265 373.35 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 653.73 UAH
Номер: 060d790f18d14f6f8d7a6bc4e7685e0f
Внутрішній номер закупівлі: 20996030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-12-011337-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 265 373.35 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.03.2024 16:09 - 24.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2024 16:09 - 27.03.2024 12:00
Аукціон: 28.03.2024 13:58 - 28.03.2024 14:21
Період кваліфікації: 28.03.2024 14:21 - 04.04.2024 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴265 373.35 33600000-6 Фармацевтична продукція