• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

283 949.48 UAH
Номер: 1b374ce8d8194696bad4c7b62ae446ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-12-013617-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 283 949.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Примітки: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 12.03.2024 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума283 949.48 UAH