• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Завершена

318 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: 12583a7d2405428ab89e1f7eb395b651
Внутрішній номер закупівлі: 20995006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-12-010114-a   
Замовник: Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
Контактна особа: Семенченко Інна 380964156440 innvas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 318 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2024 15:28 - 17.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2024 15:28 - 20.03.2024 00:00
Аукціон: 20.03.2024 12:04 - 20.03.2024 12:39
Період кваліфікації: 20.03.2024 12:39 - 25.03.2024 15:53
Період завантаження договору: 31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴318 400.00 Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо