-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо
Оголошено тендер
318 400.00
UAH
Номер:
95a879663e864e069cbbfba9d716e8fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-12-009439-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
318 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі на 2024 рік. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.03.2024 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума318 400.00 UAH