-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2024-03-12-006208-a
Завершена
154 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 540.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 540.00 UAH
Номер:
78ea8ee08cb3444db912c34fd9d70695
Внутрішній номер закупівлі:
20991045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-12-006208-a
Замовник:
Квітнева сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04345925
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, Майдан Героїв Небесної Сотні, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Паламар +380977751998 ipalamar@ukr.net http://kvitneva.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2024 12:47 - 20.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2024 12:47 - 23.03.2024 00:00
Аукціон:
25.03.2024 12:37 - 25.03.2024 13:06
Період кваліфікації:
25.03.2024 13:06 - 25.03.2024 16:46
Період завантаження договору:
31.03.2024 00:00 - 10.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 000.00 Газове паливо