-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
154 000.00
UAH
Номер:
b1604185ed5542f4b68da64e67822be9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-12-007571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квітнева сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04345925
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, Майдан Героїв Небесної Сотні, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Квітнева сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04345925
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, Майдан Героїв Небесної Сотні, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
12.03.2024 12:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума154 000.00 UAH